view all все новости
2020-10-09

Вертикально-фрезерний обробний центр мод. VMX-1020 виробництва корпорації FFG бренд FFG Feeler, Тайвань🦾

📌Серія VMX – нове покоління верстатів, яке ідеально підходить для різних високоточних промислових потреб. Вдосконалена конструкція верстата забезпечує багаторічну точність, жорсткість і стабільність!
 
✅Міцна конструкція, виготовлена з високоякісного чавуну. Посилена основа А-образної колони в поєднанні з масивною станиною забезпечує додаткову жорсткість несучої конструкції.
 
✅Вся конструкція верстата піддається аналізу методом кінцевих елементів ANSYS і NASTRAN для досягнення оптимальної жорсткості і стійкості.
 
✅Прогресивна конструкція верстата в поєднанні з високошвидкісною системою сервоприводів забезпечує прискорений хід до 40 м / хв.
 
✅Серводвигуни безпосередньо надають руху шарико передачі. Все ШВП попередньо навантажені, що забезпечує жорсткість і точність, необхідні для системи подачі.
 
✅Система температурної компенсації – компенсує термічні деформації верстата, які виникають в процесі роботи верстату, що впливають на точність обробки.
 
✅Швидкість обертання шпинделя 12 000 об / хв — в стандарті (опції — 10 000 об / хв, 15 000 об / хв) забезпечують високоякісну точну обробку різних матеріалів.
 
Прецизійний шпиндель верстата добре збалансований. У шпинделі використовуються високоякісні радіально-наполегливі підшипники. Шпиндель піддається динамічного балансування та випробування на стендах (перевірка вібрації, температури на різних режимах роботи, контроль навантажень) для досягнення відповідності стандартам динамічного балансування класу G1.
 
✅На верстаті VMX-1020 встановлюються роликові напрямні кочення німецького виробництва по осях X / Y/Z в стандартному виконанні. По вісі Z встановлюються посиленні роликові напрямні кочення.
 
Швидкість швидкої подачі по X / Y / Z м / хв. 40/40/30 в стандарті
 
Швидкість робочої подачі по X / Y / Z м / хв. 20/20/15
 
✅Система зміни інструменту FEELER піддається 1 мільйону циклів безперервних випробувань на відмову для забезпечення максимальної надійності в процесі експлуатації.
 
✅Конструкція станини сприяє ефективному стружковидалення. Широкий похилий відвідний канал в станині забезпечує змив стружки в стружковий конвеєр. Система змиву стружки з кожухів і станини потужним потоком змиває стружку з обох сторін робочого столу. Два шнекових стружкових конвеєри розміщенні з обох сторін робочого стола . Для більш швидкого і якісного прибирання, верстат оснащується стружко збиральними конвеєрами в якості додаткової опції. Залежно від типу стружки на вибір доступні конвеєри скребкового (стрічкового) типу або шнекового типу.
 
✅Комплетуються різними ЧПК — Fanuс 0i-MF,Siemens 828D, Hiedenhain TNC 640, Mitsubishi M80
close form

Запрос предложения

close form

Обратная связь